מה זה NLP ואיך למידת השיטה תוכל לקדם אתכם?

תאמינו או לא, אך גם אתם כבני אנוש מופעלים ע”י תוכנה מובנית. בשונה ממחשבים בהם התוכנה המותקנת קבועה והיכולות שלה מוגדרות מראש, התוכנה שלכם גמישה וניתן לעצב אותה באופן כזה שיקדם, יעצים ויטיב עמכם. 

שיטת ה-NLP שהספיקה לצבור קהל אוהד ונלהב של מאמנים ומתאמנים, מבוססת על רעיון פשוט: לשפה ולמילים יש כוח אדיר. עם שימוש נכון בהם, ניתן לייצר שינוי בהתנהגות ובמצבים רגשיים. 

ככל שמתבגרים, הרגלים מסוימים מוטמעים בצורה כזו שרבים בטוחים כי הם אינם יכולים לשנותם, אנשים רואים את עצמם בצורה מאד מסוימת (המון פעמים – באור לא חיובי) והתחושה הכללית היא ש”זה אני וזה מה יש”. שיטת ה-NLP דוגלת בכך שניתן לבצע שינויים, כאשר מטרת העל היא לסגל הרגלים והתנהגויות שבאמצעותם יוכל כל אחד לכבוש את היעדים האישיים שלו. 

הנחות היסוד של שיטת ה-NLP

למרות שהשיטה פותחה בשנות ה-70, נדמה כי תור הזהב שלה מתרחש דווקא בשנים האחרונות. השיטה נשענת על הנחות יסוד ועל טכניקות (מדמיון מודרך, דרך עידוד לשיח פנימי מעצים ועד “מסגור מחדש”), שבאמצעותן ניתן לייצר שינוי חיובי. בין הנחות היסוד הבולטות:

  • כל אדם מחזיק בכל המשאבים הנדרשים לו בכדי לייצר שינוי
  • אין כישלונות, אלא משובים המסייעים להתפתחות וצמיחה אישית
  • בכל רגע נתון, עושה האדם את הבחירה הנכונה לו ביותר
  • איכות התקשורת נמדדת בהתאם לתגובה שמקבלים
  • כל אדם נהנה מאפשרויות בחירה ומחופש בחירה

אתם שולטים ברגשות שלכם, לא הם בכם

שיטת ה-NLP, או בשמה המלא אם תרצו – Neuro-linguistic programming, מזכירה לכם את שאולי שכחתם: יש לכם שליטה מלאה על החוויות שתצברו, הרגשות שתחושו וההצלחות שתקצרו. באמצעות מגוון רחב של שיטות, תלמדו גם אתם איך להפוך את השפה והמילים לכלי שמשרת אתכם. הנטייה המון פעמים היא להאמין כי דכדוך, אכזבה או תסכול הם מצבים נכפים, כאלו שלא ניתן כלל לשלוט בהם. ה-NLP אומר משהו אחר: ניתן לשלוט במצבים הרגשיים, כלומר, לשנות את “התכנות” הפנימי-אישיותי המאפיין כל אדם.

למי מתאימים לימודי ה-NLP?

לכולם! ואם צריך לדייק: ארגז כלים כמו זה שמעניקה שיטת ה-NLP חיוני לכל אדם. בכל יום נחשפים לסיטואציות, אינטראקציות ומפגשים עם אנשים, כל יום מביא עמו אתגרים חדשים ובכל יום מחדש ניתנות פרשנויות (לעתים שליליות) לכל חוויה. עם גישת ה-NLP ניתן ללמוד לראות את העולם דרך “משקפיים” אחרים, איך לנהל את דפוסי החשיבה ואיך להפוך את תת המודע לכלי שצועד אתכם ולא מאחוריכם או לפניכם. 

קורס ה-NLP ישקף בפניכם מהם ההרגלים המעכבים שלכם, “הפחים התודעתיים” בהם אתם נופלים ובעיקר: יעניק לכם תשתית עליה תוכלו לבסס חיים מספקים ומעצימים – במישור האישי והמקצועי. לפרטים נוספים אודות הרשמה לקורס, פנו אלינו כבר עכשיו – 074-760-2525

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ