ללמוד קורס אבטחת מידע עם “פרונסיס”!

קורס אבטחת מידע

אתם רוצים ללמוד קורס אבטחת מידע אך מתקשים לבחור מכללה? אנחנו ב”פרונסיס” שמחים להציע גם לכם קורס המבוסס על סילבוס עשיר, מרצים מובילים ולמידה בכיתות קטנות. 

למידה? OUT! חווית למידה? IN!

מרבית המכללות המציעות קורס אבטחת מידע, יתחייבו בפניכם על דבר אחד – ללמד אתכם להיות אנשי אבטחת מידע. אנחנו שואפים להעניק לכם משהו נוסף – חווית למידה! מה זה בעצם אומר? אנחנו ממוקדים ומכוונים ליעד הסופי – הכשרתכם כאנשי אבטחת מידע שיוכלו להשתלב בשוק התעסוקה. עם זאת, אנחנו מאמינים שהדרך חשובה לא פחות מהמטרה הסופית, ולכן אנו שמים דגש רב על חווית למידה. מה זה אומר בפועל?

  • למידה בכיתות קטנות ונעימות
  • עד כ-15 סטודנטים בכל כיתה/קורס
  • יחס אישי ואדיב מצד המרצים

אתם מסיימים את הקורס עם תיק עבודות מפואר ועשיר

בראיון העבודה שלכם, יהיה עליכם לשכנע את המראיינים כי אתם המועמדים הראויים ביותר להשתלב בתפקיד “איש אבטחת מידע”. לאורך הריאיון, המראיינים יתרשמו ממידת המוטיבציה שלכם, הניסיון המקצועי שלכם (במידה ויש לכם), ההכשרות שעברתם ודבר נוסף – תיק עבודות. הדרך של מגייסים לאמוד את מידת ההתאמה שלכם לתפקיד ולארגון, היא בין היתר על בסיס פרויקטים וביצועים. 

אנחנו ב”פרונסיס” מבינים איך השוק עובד ומהן הדרישות, ולכן מכינים אתכם ליום שאחרי הלימודים. קורס אבטחת מידע במכללה שלנו כולל גם הכנת תיק עבודות אישי לכל סטודנט. במעמד ריאיון העבודה שלכם, תיק  העבודות יספר בשמכם על הכישורים והידע המקצועי שלכם.

סיימתם בהצלחה את הקורס? אנחנו עדיין לא נפרדים

אתם לא אוהבים פרידות? גם אנחנו לא! ולכן, אנחנו נמשיך לצעוד יחד, יד ביד, עד לרגע בו תמצאו את הג’וב הנחשק – הנכון והמתאים ביותר לניסיונכם ולכישוריכם. בשונה ממכללות אחרות, אנחנו לא רק מלמדים אתכם קורס אבטחת מידע, אלא גם מבססים בעבורכם את התשתית למציאת עבודה בתחום. מה זה אומר? שאנחנו נלווה אתכם ונסייע לכם במציאת מקום עבודה מכובד – שהולם את הכישורים שלכם ויאפשר לכם לפתח אותם.

איך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה שיש ללימודי אבטחת מידע?

  • תפקיד נחשק ומבוקש שמבטיח יציבות תעסוקתית כשאתם לומדים מקצוע שיש לו ביקוש, אתם מסיימים את לימודיכם כשאתם בעמדת כוח. כל ארגון זקוק לאנשי אבטחת מידע, מה שמעניק לכם יתרון בשוק העבודה, קל וחומר בתקופה של משבר כלכלי. 
  • תפקיד דינמי, מאתגר ומעודד יצירתיות אם יש דבר אחד שניתן לומר בוודאות על תפקיד אבטחת מידע, הוא שכל יום עבודה שלכם יראה אחרת. בכל יום תתמודדו עם אתגרים חדשים, תהיו חשופים למזימות חדשות ותעריכו סיכונים בהתאם לאיומים שמולם מתמודד הארגון בו תעבדו.
  • אבטחת מידע כ”שפה בינלאומית” אתם לומדים מקצוע אוניברסלי שתוכלו לעסוק בו מכל מקום בעולם. אבטחת מידע היא שפה בפני עצמה, ובשונה משפות מקומיות – השפה הזו מדברת בכל המדינות. 

לפרטים נוספים על קורס אבטחת מידע – הרשמה, תנאי קבלה ומועד פתיחת הקורס הקרוב, התקשרו – 074-7602525

אולי יעניין אתכם גם מידע על קורס סייבר

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ