לומדים קורס סייבר למתחילים ומשתלבים בתפקיד מפתח!

קורס סייבר למתחילים

אתם לא תתקרבו לאש, לא תחצו רמזור או מעבר חצייה באור אדום ותתרחקו מכל מה שעלול לסכן אתכם. למרות זאת, אתם לא חושבים פעמיים לפני שאתם משתפים תמונה ברשת חברתית, מחפשים מידע בגוגל או ממיינים דואר בתיבת המייל שלכם. למרות שקשה לתפוש זאת, האינטרנט גדוש בסכנות ואיומים – המופנים גם לאנשים פרטיים אך בעיקר לחברות.

הודות ללוחמי הסייבר הפעילים, גם אתם יכולים ליהנות מהשפע והטוב שיש למרחב האינטרנטי להציע. אנחנו ב”פרונסיס” מזמינים גם אתכם ללמוד קורס סייבר למתחילים, שיכשיר אתכם להיות אנשי הסייבר הבאים! 

אנשי אבטחת מידע: לא גיבורי מקלדת, אלא לוחמי מקלדת

בשונה מהאקרים שהם גיבורי המקלדת, עם סיום הכשרתכם אתם תהיו לוחמי המקלדת – לוחמי סייבר. חברות עסקיות נאלצות להתמודד עם איומים על בסיס יום יומי, וללא מאמציהם של לוחמי הסייבר ואנשי אבטחת המידע שבארגון, סביר כי חברות אלו היו קורסות ומשקיעות את משאביהן אך ורק בשיקום ההרס.

תקיפת הסייבר אינה כואבת פיסית, היא לא פוגעת ברכוש ולרוב היא לא תעורר את חשדם של המותקפים. מסיבה בו, נחוצים כל כך אנשי אבטחת המידע בארגונים, שיודעים לזהות את אותם הפחים שטומנים האקרים למשתמשים התמימים. באחריותו של איש אבטחת המידע:

  • לבסס אסטרטגיה לניהול סיכונים בארגון במטרה להיערך בהתאם ולמנוע התקפות
  • ללמוד ולהכיר את האיומים החדשים / לתקוף ולפעול בזמן אמת / לתחקר אירועים חריגים ולהסיק מסקנות
  • להנחות ולהדריך את עובדי הארגון באשר לחשיבות אבטחת המידע בארגון

תפקיד מאתגר ולא שגרתי, אך מספק ומתגמל

תפקיד לוחם סייבר / איש אבטחת מידע אינו שגרתי. למרות שהוא מבוצע ממשרד ממוזג ואל מול המחשב, הוא דורש מאנשי אבטחת המידע להילחם. כאנשי אבטחת מידע, אתם צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש – בכל היקף ובכל שעה. נדרשת מכם זמינות גבוהה, לעתים גם בשעות לא שגרתיות. כך לדוגמא, כשמתרחשת תקיפת סייבר ב-02.00 בלילה, ועליכם להגיב באופן מידי במטרה לבלום אותה ולמזער נזקים.

כאנשי אבטחת מידע מונחת לכם על הכתפיים אחריות גדולה, אך כשתצליחו לסקל פגיעות תיהנו מסיפוק אדיר ומהערכה מקצועית רבה ממנהליכם.  

איך מתקבלים לקורס סייבר למתחילים?

גם אתם רוצים לעסוק בתחום משמעותי, בתפקיד מוערך, נחשק ומספק? תחום אבטחת המידע יכול להתאים גם לכם! יועצי הלימודים שלנו ישמחו לייעץ לכם, ולספר לכם בהרחבה על לימודי סייבר, תוך פירוט הנושאים הנלמדים, סגל המרצים, חווית הלמידה שאנו שמים עליה דגש ועל הסיוע במציאת עבודה בסיום הקורס.

הקבלה לקורס מבוססת על שני שלבים אותם תידרשו לעבור בהצלחה:

  • ראיון אישי שלנו אתכם, כאשר המטרה היא להכיר אתכם, את הכישורים שלכם ואת מידת החיבור וההתאמה שלכם לתפקיד שבמהותו טכני.
  • לאחר מכן, יהיה עליכם לעבור מבחן מקצועי קצר.
  • לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ עם יועץ לימודים, התקשרו אלינו כעת – 074-7602525
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ