קורס שיווק ברשתות חברתיות – מה לומדים בו ולמי הוא מתאים?

קורס רשתות חברתיות

אולי הדרך הטובה ביותר להמחיש את כוחן והשפעתן של הרשתות החברתיות, היא עם המענה שלכם על השאלה הבאה: האם אתם מכירים מישהו שאינו פעיל בלפחות רשת חברתית אחת? סביר להניח כי תשובתכם שלילית. החברים הטובים, ההורים, בני הדודים והדודים בעצמם, האחים והאחיות ואפילו סבא וסבתא – כולם לוקחים כיום חלק בשיח הדיגיטלי ברשתות החברתיות.

תחילה, הרשתות החברתיות קידשו אך ורק את ה”ביחד” החברתי והיו למקום מפגש ואיחוד עם החברים הטובים. כיום לעומת זאת, מדובר על זירה פרסומית-שיווקית לכל דבר, בה לוקחים חלק לא רק פרופילים פרטיים, אלא גם פרופילים עסקיים. 

אז אילו עסקים מפרסמים ברשתות החברתיות, למי מתאים הקורס והאם ניתן להשתלב לאחריו בשוק העבודה?

מי משווק כיום ברשתות החברתיות? פשוט כולם!

אם תיכנסו לרגע לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלכם, תבחינו תוך שניות במגמה מפתיעה (או שלא): לא מעט מהתכנים המוצגים בפניכם – פרסומיים. מסעדות, מעצבות, חנויות רהיטים, חברות קייטרינג, אולמות אירועים, אנשי מקצוע ואפילו סוכנויות דיגיטל – כולם מפרסמים ברשתות החברתיות. 

מודעות פרסום אורגניות יעלו באופן טבעי בפיד שלכם כל עוד אתם עוקבים אחר אותו חשבון מסוים (של מסעדה לדוגמא). מודעה ממומנת לעומת זאת תופיע לכם בפיד בתנאי שבית העסק המפרסם כלל אתכם בהגדרת קהל היעד עם הקמת הקמפיין. מתחת למודעה יופיע הכיתוב – sponsored  (ממומן).

איך לימודי שיווק ברשתות החברתיות יכולים לתרום לכם?

  • פיתוח קריירה: הביקוש לאנשי רשתות חברתיות (עורכי תוכן), נמצא כיום בשיאו. עם הכשרה מתאימה בתחום, תוכלו גם אתם להשתלב בתחום השיווק הדיגיטלי, ולנהל חשבונות של מגוון רחב של עסקים ואנשי מקצוע. אחד היתרונות הבולטים הוא שתוכלו אתם לבחור האם לעסוק בתחום כשכירים או כעצמאיים.
  • קידום העסק שלכם: הכלים שתרכשו בקורס יאפשרו לכם לקדם את העסק האישי שלכם! לימודי שיווק ברשתות חברתיות יפגישו אתכם עם הרשתות החברתיות המובילות כיום, מה ההבדל בין פרסום אורגני לממומן, איך מגדירים קהל יעד ואיך מגבשים את אסטרטגיית השיווק הנכונה ביותר לעסק.

מסיימים את הקורס ומשתלבים בשוק העבודה

בכדי לעסוק בתחום של שיווק ברשתות חברתיות, היכרות שטחית עם הרשתות החברתיות המובילות לא מספיקה. אנחנו לא רק מלמדים אתכם, אלא גם מכשירים אתכם! הלימודים שלנו לא מתמקדים אך ורק בתכנים עיוניים, אלא גם בהתנסות המעשית וביצירת תיק עבודות שתוכלו להתגאות בו. בסיום הלימודים, גם אתם תחזיקו בתיק עבודות עשיר שיוכיח את המקצועיות והניסיון שלכם בפני המגייסים בחברות השונות.

“מהם תנאי הקבלה לקורס?”

התנאי הבסיסי ביותר הוא תשוקה לעולם השיווק הדיגיטלי והרשתות החברתיות. אתם מתרגשים מלייקים, רוצים להקים קמפיינים ולייצר לידים איכותיים ללקוחות? זהו הדבר הבסיסי והחשוב ביותר! בכדי להבטיח כי אתם אכן מתאימים לקורס, יהיה עליכם לעבור ריאיון אישי עם יועץ לימודים מטעמנו.

 

לפרטים נוספים על הקורס או שיחה עם יעוץ לימודים, פנו אלינו – 074-7602525

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ