קורס קידום אתרים SEO – לקדם אורגנית בגוגל

קורס קידום אתרים SEO – לקדם אורגנית בגוגל

עשו עם עצמכם ניסוי קטן: הקלידו את הביטוי “קפסולות קפה מומלצות” במנוע החיפוש גוגל. מיד יופיעו בפניכם תוצאות חיפוש המפנות אתכם לאתרים שונים. לאילו אתרים תיכנסו מבין התוצאות המוצעות לכם? סביר מאד להניח כי תיכנסו לאתר הראשון, השני או השלישי – אתרים שממוקמים גבוה הודות לקידום האורגני המושקע בהם. יתר התוצאות הנמצאות בתחתית העמוד או בדף השביעי? ככל הנראה לא יזכו להקלקה שלכם. 

קורס קידום אתרים SEO ילמד גם אתכם איך להשפיע על מיקומי אתרים במנועי החיפוש! כל בעל עסק שברשותו אתר, שואף להגיע כמה שיותר גבוה מסיבה פשוטה: מיקום גבוה = הקלקות = לידים!  

אם גם אתכם מעניין ללמוד את יסודות השיווק הדיגיטלי, לקדם אתרים בשיטה האורגנית – SEO ולתרום להצלחתם של עסקים, קורס קידום אתרים SEO של “פרונסיס” מתאים גם לכם! ללמוד קורס קידום אתרים SEO – היתרונות הבולטים:

 • קידום אתרים ברשת הוא נתיב הפרסום העיקרי של עסקים רבים
 • המשמעות היא שאתם, מקדמי האתרים (לעתיד), לומדים מקצוע שיש לו ביקוש
 • עבודה כמקדם אתרים היא עבודה מתגמלת!
 • באפשרותכם לעבוד כמקדמי אתרים במשרה מלאה או חלקית, לבחירתכם
 • תוכלו לנדוד עם העבודה שלכם בכל מקום בעולם – כל שאתם צריכים הוא רק מחשב

קידום אתרים אורגני – מה זה אומר?

הקידום המתבצע בשיטה האורגנית נשען על עיקרון פשוט: במקום לשלם לגוגל כסף על מודעות שיככבו גבוה בתוצאות החיפוש, מבצעים פעולות “טבעיות” התורמות לשיפור מיקומו של האתר. כלומר, קידום SEO, הקידום האורגני, הוא סך כל הפעולות שמבצעים בכדי למקם אתרים כמה שיותר גבוה. הפעולות האלו כוללות אופטימיזציה לאתר, כתיבת תוכן עם ביטויים מתאימים, החלפות קישורים, יצירת תנועה אל האתר מרשתות חברתיות, השקעה בחוויית המשתמש ועוד.

“תקופת הקורונה היא זמן טוב ללמוד קידום אתרים?”

משבר הקורונה פגע ביציבות התעסוקתית של רבים. עם זאת, אלו שהצליחו להמשיך ולפעול למרות הכל, הם העסקים שפועלים במרחב הדיגיטלי. חנויות אונליין לא סגרו את שעריהן לרגע, אלא המשיכו להשקיע בקידומן עם מקדמי אתרים, וכך להגיע לעוד לקוחות ולמכור יותר. האם זהו זמן טוב ללמוד קידום אתרים SEO? כן!

לאורך חודשי המשבר, המון ישראלים חישבו מסלול מחדש. חלקם החליטו ללמוד מקצוע חדש המאפשר גמישות תעסוקתית, אך מעל לכל: מקצוע שהסיכוי שיציבותו תתערער כתוצאה ממשברים שונים, נמוך. קורס קידום אתרים SEO מאפשר גם לכם ללמוד על עולם קידום האתרים – לטובת פיתוח קריירה ראשונה או שניה.

אז למה ללמוד דווקא עם “פרונסיס”?

 • קורס קידום אתרים SEO עם המרצים המובילים ביותר בתחום!
 • כיתות לימוד קטנות – עד כ-15 תלמידים בכל קורס
 • אווירת לימוד אישית, נעימה ובגובה העיניים
 • בניית תיק עבודות עשיר ומגוון לכל סטודנט 
 • הכוונה וייעוץ בנושא השמה
 • לפרטים נוספים אודות פתיחת הקורס הקרוב, התקשרו אלינו – 074-7602525
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ