לימודי QA – להיות בודקי התוכנה של המחר!

לימודי QA – להיות בודקי התוכנה של המחר!

עשו עם עצמכם ניסוי קטן: היכנסו לאפליקציית הבנק שלכם במכשיר הנייד שלכם. הזינו את שם המשתמש והסיסמא. לאחר מכן, היכנסו לפירוט האשראי שלכם מהחודש שעבר, בדקו מהו החיוב הקרוב הצפוי לכם, התרשמו מקופות החיסכון והפיקדונות שלכם ואפילו נסו להזמין פנקס צ’קים.

איך אתם מסכמים את חוויית השימוש שלכם באפליקציית הבנק? סביר להניח כי טובה מאד. החוויה הטובה מבוססת על מהירות ואיכות הגלישה, מעבר תקין בין החלונות ואפשרות לביצוע פעולות ללא הפרעה. 

מאחורי כל אפליקציה שחווית המשתמש בה טובה, ישנן שעות רבות של בדיקות QA – בדיקות תוכנה. בכדי להבטיח שאכן תיהנו מהשימוש באפליקציה, השקיעו בבנק לא רק בפיתוחה, אלא גם בבדיקות ידניות וממוחשבות לאיתור התקלות ותיקונן. 

גם אתכם מסקרן עולם בדיקות התוכנה? גם אתם רוצים להשפיע על חווית המשתמש באפליקציות? לימודי QA עם “פרונסיס” יכולים להתאים גם לכם! 

מדוע חברות מעסיקות בודקי תוכנה?

ההון היקר ביותר לכל חברה הוא קהל הלקוחות שלה. לפני שמשיקים בהתרגשות תוכנה או אפליקציה, חייבים לבדוק כי הן עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אחרת? המוניטין של החברה עלול להיפגע, וכתוצאה מכך היא עלולה להפסיד משתמשים/לקוחות = כסף.

האם אתם הייתם נותנים הזדמנות שניה לאפליקציה שהלחצן “יצירת קשר” מוביל בה ל”אודות” או שלחיצה על “מעבר לתשלום” מוציאה אתכם מהאפליקציה? סביר להניח שלא.

בודקי התוכנה הם זכוכית המגדלת של כל חברת פיתוח! עם היציאה לדרך עם פרויקט חדש של בדיקת תוכנה, לרוב מקבלים בודקי התוכנה הנחיה “למצוא כשלים בתוכנה”, ולא לבדוק האם ישנם כשלים. נקודת המוצא היא שבכל פיתוח ישנם אי דיוקים מסוימים, כך שחשוב לאתר אותם לפני שהתוכנה מושקת ומגיעה לקהל המשתמשים.

לימודי QA – למי הם בעיקר מתאימים?

לפני שאתם נרשמים ללימודים, חשוב שתשאלו את עצמכם מדוע אתם נרשמים דווקא ללימודים אלו. תחום בדיקות התוכנה הוא תחום שחייבים לאהוב. אחרת, קשה מאד להתמיד בו ולהיות טובים בו. הרגע בו תאתרו כשל בתוכנה או אפליקציה יהיה רגע של אושר מספק, אך הדרך עלולה להיות מתישה ולעתים גם שוחקת. לכן, חשוב שתהיה בכם תשוקה לתחום והכרה בחשיבותו, אהבה לעבודה בסביבה ממוחשבת, דייקנות וקפדנות, יכולת להגדיל ראש ולהיות מסורים ומחויבים לכל פרויקט באופן טוטאלי. 

“התחום הזה מעניין אותי מאד! מהם תנאי הקבלה לקורס?”

לימודי QA עם “פרונסיס” מכשירים אתכם להיות בודקי התוכנה של המחר! רגע לפני שנאחל לכם בהצלחה בקורס, נערוך אתכם ריאיון אישי במטרה לאמוד את מידת ההתאמה שלכם. תנאי הקבלה שלנו בסיסיים, ודורשים מכם להוכיח לו כי סיימתם בהצלחה 12 שנות לימוד. בנוסף, יהיה עליכם לצלוח מבחן בסיסי ולהפגין היכרות עם יישומי המחשב. 

לפרטים נוספים אודות לימודי QA, התקשרו כבר עכשיו! יועצי הלימודים שלנו ממתינים לשיחתכם – 074-7602525

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ