לימודי NLP בצפון – הכוח לשנות בידיים שלכם!

לימודי NLP בצפון – הכוח לשנות בידיים שלכם!

רבים מעידים כי משבר הקורונה העניק להם מתנה: זמן שעודד אותם להתבונן פנימה, לשאול את עצמם שאלות ולהתעמת אל מול נושאים שהם הדחיקו זמן רב. בעולם המודרני – המהיר, הקדחתני והתחרותי, פנאי הוא אכן מתנה. גם בתוך המרוץ והמרדף אחר קבלה לתוכנית לימודים יוקרתית, שדרוג מעמדכם במקום העבודה וטיפוח המשפחה, חשוב שתשקיעו גם בעצמכם.

לימודי NLP בצפון יאפשרו גם לכם לצאת למסע מעצים שבמרכזו – אתם. את שתלמדו ב-NLP תוכלו ליישם במערכות יחסים – אל מול בן ובת הזוג, הילדים, העמיתים לעבודה, הבוס, השכנים, המוכרים בחנויות אך בעיקר אל מול עצמכם. אם גם אתם כמהים לרכוש כלים לתקשורת טובה יותר, להכיר לעומק את התת המודע, לשלוט במצבכם הרגשיים ולהצליח לכבוש מטרות, לימודי ה-NLP מתאימים גם לכם! 

על שיטת ה-NLP בקצרה…

הדרך בה אתם חושבים ומדברים משפיעה על המציאות שלכם – זו שאתם מתעוררים אליה בבוקר וזו שאתם חווים בכל יום. ע”פ השיטה, בכדי להשתחרר ממחסומים, לכבוש את מטרותיכם, לתקשר באופן הרמוני יותר עם הקרובים אליכם וליהנות מחיים מלאים ומספקים, אתם צריכים להכיר את “התכנות הפנימי” שלכם, ובמידת הצורך – לשנות אותו. איך משנים תכנות והרגלים של שנים? באמצעות למידת הנחות היסוד של השיטה, מודלים שונים של תקשורת ויישום הטכניקות.

אחת מהנחות היסוד המובילות ב-NLP: אין כישלון, אלא רק משוב לצמיחה

כמה פעמים יצא לכם בשנה האחרונה להאשים את עצמכם שנכשלתם? כישלון במערכת זוגית שלא צלחה, כישלון במבחן חשוב, כישלון בקריירה ואולי גם בהורות שלכם. בעוד ישנם אלו שעבורם הכישלון הוא עוד אירוע לא נעים לאוסף, ישנם אלו שמשכילים להבין כי הכישלון הוא בעצם מתנה. כן, אתם קוראים נכון: מתנה! 

הכישלון הוא מראה הניצבת מולכם, משוב. בשגרה שלכם, לא תמיד אתם טורחים לעצור, לנתח את “הכישלונות” ולנסות להבין את מהותם. תתפלאו, אך המון פעמים “הכישלונות” הם אלו המעודדים צמיחה, שכן הם יוצרים חוסר נוחות, הם מציקים ומערערים את היציבות. בדיוק בגלל זה, הם מצליחים לגרום לכם להתבונן, ללמוד ולשנות. 

איך מתמודדים עם “כישלון” לפי ה-NLP?

  • לפני הכל, טפחו מול עצמכם שיח פנימי מעצים, ולא מעכב. אל תלקו את עצמכם על שנכשלתם, אלא חבקו את ההזדמנות להפיק את המיטב מהאירוע שהזדמן לכם ללמידה: מה למדתם מהכישלון, איזה משוב קיבלתם ממנו ומהו המסר הסמוי והגלוי בו?
  • אל תשאלו את עצמכם “למה” נכשלתם, אלא “איך” אתם צומחים ומצליחים יותר בפעם הבאה.

“הבנתי שהשיטה מתאימה גם להתמודדות עם חרדות. זה נכון?”

בהחלט. בשונה משיטות אחרות (המוגדרות כטיפוליות), ב-NLP לא מתמקדים ב”למה” החרדה נוצרה, אלא משקיעים את המשאבים ב”איך” להקל את הסימפטומים הנלווים לה ולאפשר לאדם הסובל ממנה לקיים חיים שלווים ומספקים. לימודי NLP בצפון יעשירו את עולמכם ויעניקו לכם כלים שתוכלו ליישם על עצמכם ועל הקרובים אליכם. השיטה מתאימה לטיפול בחרדות ובפחדים, בין היתר באמצעות טכניקה של דמיון מודרך, שחרור מאמונות מעכבות ומגבילות, “מסגור מחדש” ועוד…

לפרטים נוספים אודות לימודי NLP בצפון עם “פרונסיס”, התקשרו – 074-7602525

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ