קורס אבטחת מידע

גם אתכם מעניין לדעת מהם “הקווים לדמותם של ההאקרים” ומהי המוטיבציה שלהם לבצע תקיפות סייבר? שאלתם את עצמכם יותר מפעם האם ניתן לחזות תקיפות שכאלו ואיך ניתן למנוע אותן? אם גם לכם קורץ תחום אבטחת המידע, ואם גם אתם רוצים לעסוק בתפקיד מפתח משמעותי בארגונים, קורס אבטחת המידע של “פרונסיס” יעניין גם אתכם!

 

מדוע ללמוד קורס אבטחת מידע עם “פרונסיס?”

  • לומדים את תחום אבטחת המידע מהמרצים המובילים בתחום!
  • אווירת למידה נעימה בכיתות לימוד קטנות, דגש על יחסי אישי לכל סטודנט
  • כל סטודנט מסיים את הלימודים עם תיק עבודות עשיר ומרשים
  • ליווי וסיוע בחיפוש עבודה בתחום אבטחת המידע בסיום הקורס

איש אבטחת מידע – מה זה אומר בפועל והאם התפקיד מתאים לכם?

כאנשי אבטחת מידע, תידרשו לגבש תוכנית אסטרטגית – יסודית ומקיפה, לניהול הסיכונים בארגון. אתם אלו שתעריכו את הסכנות והאיומים הצפויים, תציעו דרכי פעולה למניעה והגנה וגם תהיו אלו המתמודדים עם אירועי חירום בזמן אמת. כלומר, באחריותכם גם לתכנן את מערך ההגנה-התקפה וגם ליישם אותו בפועל. מדובר על תפקיד נחשק ויוקרתי, אך גם חשוב לדעת כי נדרשת מכם נכונות לעבודה מאומצת ולעתים גם בשעות לא שגרתיות. התכונות והכישורים ההכרחיים לתחום אבטחת המידע: 

  • יכולת ונכונות לעבוד בסביבה ממוחשבת במשך שעות
  • יכולת לתפקד תחת לחץ (קריטי!)
  • יכולת לצפות סיכונים ולהיערך אליהם בהתאם
  • הגדלת ראש ויכולת למידה עצמית

מדוע ארגונים משקיעים מאד באבטחת המידע?

במחשביו של כל ארגון מיוצרות ומאוחסנות כמויות אדירות של מידע: חשבוניות, תיקי לקוחות, תוכניות עסקיות עתידיות, מצגות וגרפים, דו”חות יומיים ושנתיים, הסכמים עם לקוחות, חוזי העסקה, סיכומי פגישות והרשימה עוד ארוכה. 

ניסיונות לתקיפות סייבר מתבצעים בכל העת, כאשר מה שמונע את הפגיעה, ההרס והנזקים הרבים הוא מערך אבטחת המידע. עסקים – קטנים וגדולים, מבינים כי ללא פיקוח ובקרה של איש אבטחת מידע, הם חשופים לתקיפות אכזריות.  

תחום אבטחת המידע מבטיח יציבות תעסוקתית

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת וסביבת העבודה הופכת יותר ממוחשבת, כך בעלי תפקידים מסוימים הופכים לא נחוצים לארגון. עם אנשי אבטחת המידע קורה דבר הפוך: ככל שהסביבה הממוחשבת הופכת דומיננטית יותר, כך הם הופכים נחוצים יותר לחברות וארגונים. 

לאחר שתסיימו בהצלחה את הקורס, תוכלו גם אתם להשתלב בתפקיד מפתח בחברות קטנות ובארגונים גדולים. חשוב להדגיש כי גם כאשר עסקים מסוימים מנסים להתייעל (וכן, תהליכי התייעלות כוללים גם צמצום כוח אדם), מי שמקומו בארגון בטוח הוא איש אבטחת המידע. מדובר על תפקיד חיוני שמבלי שהוא מאויש, הפוטנציאל לפגיעה במידע של הארגון, גבוה מאד.

בשורה התחתונה: אנשי אבטחת המידע נחוצים מאד לארגונים. כל עוד תוכיחו את עצמכם בתפקידכם – בימי השגרה וגם בזמן אירועי חירום, תיהנו מיציבות תעסוקתית והתקדמות לתפקידים מאתגרים בתחום אבטחת המידע.

לפרטים נוספים אודות קורס אבטחת המידע עם “פרונסיס”, התקשרו אלינו – 074-7602525

כנסו לקריאה על קורס סייבר בצפון

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ