לימודי סייבר – מה הם כוללים ואיך מתחילים

כמשתמשים פרטיים, גם אתם מתקינים על מחשביכם תוכנות שמטרתן להגן עליכם מפני פגיעות אפשריות. לרוב, אותן תוכנות יספקו לכם את ההגנה הנדרשת. בניגוד אליכם – “הפרטיים”, ארגונים המון פעמים מסומנים כ”יעד חם” לתקיפות אגרסיביות יותר, והמשמעות היא שתוכנות הגנה בסיסיות לא מספיקות. כיום, כמעט בכל ארגון ישנה מחלקה של אנשי סייבר (ישנם אלו שאף מכנים אותם לוחמי סייבר). מדובר על לוחמה מסוג אחר – כזו שבה הנשק הוא ידע, ניסיון, יכולת זיהוי ויכולת תגובה מהירה. 

כאנשי סייבר, תידרשו להפגין כישורי הגנה, אך גם כישורי תקיפה. הארגונים השונים כיום משקיעים המון כסף בהקמת צוותים שיוכלו לזהות ולמנוע חדירות, פגיעות ואיומים – של האקרים ווירוסים. מיותר לציין כי מידע המאוחסן במחשבי הארגונים, בעל ערך רב, כאשר חלקו גם רגיש וסודי. 

אז מה לומדים בקורס הסייבר, האם הוא יכול להתאים גם לכם והאם נדרש ידע קודם בתחום?

קורס לימודי סייבר – מה אתם עתידים ללמוד?

מדובר על קורס עשיר בתוכן, שמטרתו להפגיש אתכם פנים אל מול פנים עם תשתיות, מערכות, טכניקות הגנה, היכרות עם איומים נפוצים ותחקור אירועים חריגים. בין הנושאים בהם ניגע בקורס:

  • היכרות עם שרתים ומערכות הפעלה
  • אבטחת מידע וסייבר
  • פיתיון בסיסי
  • איך מטפלים באירועים
  • איסוף מודיעין וניתוח ראיות ועוד…

“ישנה התנסות מעשית תוך כדי הלימודים?”

בהחלט. לימודי סייבר חייבים להיות מבוססים גם על חוויה מוחשית-מעשית. בעתיד, במידה ותחליטו לעסוק בתחום הסייבר ואבטחת המידע, יהיה עליכם להתמודד אל מול אתגרים, איומים ותרחישים. לכן, חלק מהותי מהקורס שלנו מוקדש להתנסות שלכם עם פרצות ופגיעות שונות.

“לימודי הסייבר יכולים להתאים לי?”

אנחנו מאמינים כי חשוב שכל אחד יעשה מול עצמו מעין תיאום ציפיות קטן. רגע לפני שאתם משקיעים את הזמן שלכם בקורס, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • עד כמה קוסם ו”וקורץ” לכם העולם הזה של סייבר ואבטחה
  • האם אתם נהנים מעבודה בסביבה ממוחשבת
  • האם תהיו מעוניינים לפתח קריירה בתחום הסייבר

במידה ויש בכם תשוקה לתחום הסייבר וכל עוד התשובות שלכם לשאלות המנחות חיוביות, מקומכם בקורס הסייבר. חשוב לנו לציין כי אנו לא דורשים כל ניסיון או ידע קודם. אנו נוכל להכשיר אתכם להיות מומחי אבטחה שיוכלו להשתלב בשוק התעסוקה עם סיום ההכשרה.

“אתם מקפידים על קבוצות לימוד קטנות?”

בהחלט. אנחנו שמים דגש רב לא רק על איכות התכנים, אלא גם על חווית למידה. מדובר על עולם תוכן המבוסס על שלל גוונים ורבדים, וחשוב לנו מאד שהתוכן יעבור אליכם בצורה יסודית, מדויקת ומקצועית. הלימוד בקבוצות קטנות של עד כ-15 תלמידים, מאפשר לנו להגיע אל כל אחד ואחד מהתלמידים – להשיב על שאלות, לדייק ולהסביר.

רוצים לדעת קצת יותר על לימודי סייבר? פנו אל יועץ הלימודים שלנו כבר עכשיו – 074-760-2525

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

× זמינים בשבילכם גם בווטסאפ